hesapsatis hesapsatis
Efsane Fırsatları yakalamak için hemen giriş yap
Oyuncu Pazarı
Oyuncu Pazarı

İSTEDİĞİNİZ 3 OYUN STEAM
-Aktif misin müsait misin gibi sorular sormanıza gerek yoktur sipariş geldiğinde hemen teslim edilir-Steam hesabı olarak teslim edilir-Hata almazsınız-Ömür boyu garantilidir.-Oyunun orijinal sürümüdürSık Sorulan Sorular-Oyunu oynarken oyundan atılır mıyım veya hata alır mıyım?+Oyundan asla atılmazsınız veya herhangi bir hata almazsınız-Hesaplar çalıntı mı / bilgileri değişir mi / hesap benden gider mi?+Hesaplarımızın tamamı bize ait yasal hesaplardır, bir kere satın aldınızmı hesap ömür boyu sizde kalır, sizden geri alınmaz, bilgileri değişmez-Oyundaki ilerlemem kaybolur mu veya değişir mi ?+Oyun ilerlemeniz sadece size aittir ve sizin bilgisayarınızda saklıdır-Oyuna güncelleme geldiğinde güncelleyebilir miyim ?+Evet oyunu en son sürümüne güncelleyebilirsiniz-Neden sizi tercih etmeliyim ?+Gamesatışın en hızlı, en güvenilir, en kaliteli mağazası olarak yıllardır hizmet sizlere hizmet veriyoruzSorularınız Varsa SorabilirsinizGTA 5RDR 2Assassins Creed MirageTotal War Tüm SeriFifa Tüm Seri Fifa 24 HariçCyberpunk 2077 + Phantom Liberty DLCMortal Kombat 1Hogwarts LegacyThe Last Of Us Part 1 Deluxe EditionGod of WarMarvels Spider-Man Remastered - Miles MoralesUnchartedElden RingForza Horizon 5 Premium Edition OnlineForza Horizon 4 Ultimate Edition OnlineForza Motorsport OnlinePes 2021F1 23 Champions EditionStar Wars Jedi Survivor Deluxe EditionNeed For Speed SerisiSekiroDying Light 2BannerlordWWE 2K23 İcon EditionDead Space Remake Deluxe EditionStreet Fighter 6GTA Trilogy Definitive EditionConstruction SimulatorFarming Simulator 22Resident Evil 4 + Separat Weys DLCAssassins Creed Tüm SeriFar Cry Tüm SeriLies Of PStarfieldBaldurs Gate 3Fifa 23
30.00 ₺
89
Tüm ilanlar stoklu, stoksuz ilanlar %5 komisyonla güvenle ilan verebilirsiniz
  • Oyunların popülerliği, küresel salgınla birlikte hızla artış gösterdi. Bu büyüme eğiliminden nasibini alan oyun pazarı, her geçen gün daha da genişlemektedir. Bu dinamik piyasadan, siz değerli kullanıcılar da gelir elde etme şansına sahipsiniz. Peki, nasıl mı? İşte size açıklaması:

    itemilani ilan pazarı, online oyunlardaki item, skin, gold gibi oyun içi ürünleri satarak gelir elde etme veya emek verdiğiniz oyun hesabını nakit paraya çevirme imkanı sunmaktadır. itemilani.com olarak, bu alışverişlerde güvenli bir köprü oluşturuyoruz ve alıcı ile satıcıyı 7/24 koruma altına alıyoruz. Türkiye'nin önde gelen ödeme şirketleri olan GPay, PAPARA gibi firmalarla işbirliği yaparak, hızlı ve güvenli bakiye yükleme imkanı sunuyoruz.

    itemilani.com ilan pazarında onlarca oyunun ürünlerini satabilir veya satın alabilirsiniz. Üstelik üye olmak ve ilan oluşturmak tamamen ücretsizdir.