hesapsatis hesapsatis
Efsane Fırsatları yakalamak için hemen giriş yap
Tüm Oyunlar - Fortnite
Fortnite
 • Fortnite: Popüler Bir Nişancı Oyunu

  Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilen ve çok oyunculu çevrimiçi bir oyun olan bir nişancı oyunudur. Oyunda, Save The World hikaye modu ve Battle Royale PvP modu olmak üzere iki ana mod bulunmaktadır.

  Battle Royale Modu

  Battle Royale, oyuncuların ücretsiz olarak oynayabileceği ve üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir battle royale oyunudur. Bu mod, Fortnite'ın en popüler olanıdır. Uçan bir otobüsten Fortnite Adası'na iniş yapılır ve oyuncular, tek başlarına veya dört kişiye kadar olan takımlarıyla adada hayatta kalmaya çalışırlar. Her sezon, Battle Royale moduna yeni silahlar, öğeler, araçlar, harita değişiklikleri, özel etkinlikler ve içerikler eklenir.

  Creative Modu

  Creative Modu ise oyunculara kendi oyunlarını veya adalarını çevrim içi olarak oluşturma imkanı sunar. Bu modda, oyuncular hayal güçlerini ve becerilerini kullanarak yaratıcılıklarını sergileyebilirler veya diğer oyuncuların oluşturduğu binlerce oyunu deneyimleyebilirler.

  Save The World Modu

  Save The World modunda ise oyuncular, devasa bir haritada arkadaşlarıyla birlikte üsler inşa ederler, silahlar ve öğeler üretirler ve "Suratsızlar" olarak bilinen canavarlara karşı mücadele ederler.