Tüm Oyunlar - Metin2
Metin2
 • Ejder Tanrısı ve Metin Taşları

  Eskiden, kıta tek bir İmparatorluk altında birleşmişti ve halk, barış ve yardımlaşma içinde İmparatorluk otoritesi altında yaşıyordu.

  Metin Taşları ve Tehdit

  Ancak bir gün, gökyüzünden devasa Metin Taşları formunda bir tehdit düştü. Bu taşlar sadece kıtanın coğrafyasını ve iklimini değil, aynı zamanda hayvanları da etkiledi. Hayvanlar mutasyona uğrayarak güçlü, ölümcül, zalim ve çirkin canavarlara dönüştü. Birçoğu ölümcül hastalıklara yakalanarak öldü ve ardından ürpertici zombilere dönüştüler.

  İmparatorluğun Çöküşü

  Bu kaos, eski İmparatorluğun çöküşüne neden oldu ve kıtanın uç kesimlerinde üç küçük düşman imparatorluk ortaya çıktı. Metin Taşlarının düştüğü kıtanın ortasında ise en korkunç yaratıklar yaşamaya başladı, ve hala gökyüzünden küçük Metin Taşları düşmeye devam ediyor. Ürkütücü bir gerçek var ki, bu taşların gücü her geçen gün artıyor.

  Ejder Tanrısı'nın Yükselişi

  Bu yeni güç, Ejder Tanrısı'nın kişisel olarak kıtada ortaya çıkmasına ve Metin Taşlarının hakimiyetinin artmasını engellemek için çalışmasına neden oldu. Ejder Tanrısının güçlü bir müttefiki olun ve Metin Taşlarının gücünü alt edin. Kıtanın parçalanmasını durdurun ve liderliğiniz altında yeniden bir araya gelmesini sağlayın!