hesapsatis hesapsatis
Efsane Fırsatları yakalamak için hemen giriş yap
Tüm Oyunlar - PUBG Mobile
PUBG Mobile
 • PUBG MOBILE Nedir?

  PUBG MOBILE, Tencent Games çatısı altında Lightspeed & Quantum Studios tarafından geliştirilen ve resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS lisansına sahip bir mobil Battle Royale oyunudur. Global olarak Mart 2018'de yayınlanmıştır.

  PUBG MOBILE Özellikleri

  Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştirilen PUBG MOBILE, oyunculara görsel kalite, haritalar, atış deneyimi ve diğer alanlarda kapsamlı bir Battle Royale deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Yüz oyuncu, heyecan verici bir yolculuk için savaş alanına iniş yapar. Her oyuncu, hayatta kalmak ve savaş alanında son takım olabilmek için malzemeler toplamalı, ayrıca harita koşullarından, araçlardan ve ögelerden en iyi şekilde yararlanmalıdır. Kalp atışlarını kontrol et ve oyun alanı daralmadan önce tetikte ol.

  PUBG MOBILE Haritaları

  Oyuncuların seçebileceği Erangel, Miramar, Sanhok, Livik ve daha birçok harita bulunmaktadır.

  PUBG MOBILE Etkisi

  Oyun mekaniklerinin keşfedilmeyi beklediğini unutmayın! PUBG MOBILE'ın etkisi, sadece bir oyun olmanın ötesine geçti. Artık dünya çapında oyuncuları bir araya getiren bir platform ve oyuncuların hayatlarını tamamen yaşamalarını teşvik eden bir marka haline geldi.