Tüm Oyunlar - Razer Gold
Razer Gold
 • Razer Gold Nedir?

  Razer Gold, Razer şirketi tarafından geliştirilen bir platformdur ve web sitesinde çeşitli oyunların E-pin kodları listelenir ve satılır. Platformda PUBG, Fortnite, Genshin Impact, Xbox Game Pass, Mobile Legends, Exxen, Roblox, Zula, Valorant gibi birçok oyunun dijital kodları bulunabilir.

  Razer Gold Ödeme Yöntemleri

  Ödemeleri kredi kartı, Razer Gold hediye kartı, havale, EFT, mobil ödeme gibi yöntemlerle yapabilir ve Razer cüzdanınıza yükleme yapabilirsiniz. Razer Gold hediye kartları satın alarak cüzdanınıza para yükleme işlemini en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Razer Gold Bakiyesi Nasıl Satın Alınır?

  Razer Gold kategorisinden %3 indirimle Pinleri satın alabilir ve Razer Gold üyeliğinize giriş yaparak bakiyenize ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, Razer Gold üzerinde satılan tüm ürünlere %4 ekstra indirimle erişebilirsiniz. Ayrıca, belirli günlerde Razer Gold kodları %6 indirimle sunulduğu günün fırsatları kampanyasını takip ederek avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  Sonuç

  En uygun fiyatlar ve yüzlerce E-pin kategorisinde avantajlı fiyatlara erişmek için Razer Gold bakiyesi satın alabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz oyunlara ve diğer dijital ürünlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

   

  Razer Gold E-pin nasıl yüklenir?

  • https://gold.razer.com/ adresinden üye girişinizi yapınız.
  • "Gold" sekmesinden "RELOAD" butonuna tıklayınız.
  • Ödeme yöntemlerinden "Razer Gold hediye kartı butonuna tıklayınız.
  • Sitemizden satın aldığınız Razer Gold kodununun ilk kısmını giriniz ve işlem tamam. Kodun ikinci kısmı seri numarasıdır ve yükleme yapmak için gerekli değildir.